13 X MISTRZ POLSKI
13 x WICEMISTRZ POLSKI
5 x PUCHAR POLSKI
14 x PUCHAR LIGI
MISTRZOSTWO LIGI

13.03.2022 WISŁA KRAKÓW – Lech Poznań

Na wczorajszy mecz Wisła – Lech mieliśmy przyjemność zaprosić kilkadziesiąt dzieciaków z fundacji „Wyłącz Telewizor” z Tenczynka , oraz LKS Bulowice . Przed meczem spotykamy się na parkingu przed sektorem C by rozdać bilety , oraz wręczyć każdemu z dzieci smyczkę wydana specjalnie na ta okazje. Po pamiątkowym zdjęciu udajemy się na stadion gdzie z całych sił dopingujemy nasza ukochana drużynę 🔵⚪️🔴

Mali fanatycy z Bulowic przywieźli ze sobą specjalnie przygotowany transparent ,,WISEŁKA nigdy nie zginie” , który podczas meczu wisi na sektorze MABG 🔥

Views: 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *