„Wojna domowa” w Wiśle Kraków widziana okiem kibica.

You are currently viewing „Wojna domowa” w Wiśle Kraków widziana okiem kibica.

Jak cała sytuacja w Wiśle widziana jest okiem zwykłego kibica, po tych wszystkich informacjach i artykułach z ostatnich kilku dni.

Witajcie Bracia i Siostry!

Rok temu podczas bardzo zlej sytuacji do klubu przyszło trzech muszkieterów Królewski, Błaszczykowski, Jażdżyński. Wówczas duża część z Nas i tak myślała że klub przestanie istnieć. Wróciliśmy na właściwe tory i nie można zapominać że wróciliśmy dzięki BKJ, Socios i Nam kibicom. W całym zamieszaniu głupią minę robił tylko TS, który dziś sabotuje działania Wisła Krakow SA. Jest to sytuacja absolutnie bez prawa miejsca bytu.

Dziś po roku czasu gdy pojawia się światło w tunelu w klubie mamy wojnę domowa, która na dzień dzisiejszy może doprowadzić jedynie do upadku Naszego klubu!

Czas wrócić pamięcią do 1,5 roku wstecz. Przypomnijmy sobie, że dziś prawo do decyzji mają ludzie, którzy nieomal doprowadzili do katastrofy! Ostatnie doniesienia wskazują tylko na to ze ludzie z TS nie maja pojęcia o tym, co robią, bez żadnej wdzięczności próbują negocjować warunki dotyczące praw do takich rzeczy jak Herb czy nazwa klubu co absolutnie nie powinno powinno miec miejsca.

Moje słowa i przemyślenia potwierdziły sie dzis po przeczytania artykułu z portalu interia.pl, nikt o zdrowych zmysłach, nie będąc pewnym swojego nie podał by do publicznych informacji takich faktów i nie skierował by winny tak dobitnie w stronę TS-u.

Problem przedstawił Nam juz Pan Jażdżyński w swoim obszernym wywiadzie, myślę że czas wziąć sprawy w swoje ręce i zareagować na ta sytuacje. Jeśli stracimy BKJ, to będzie gwóźdź do trumny i nie jest to tylko głupie gadanie, jest to fakt o ktorym zaczyna się głośno mowić.

Czytając te wszystkie wypowiedzi i wywiady odnajduje w nich podtekst, to My kibice jesteśmy dzis bardzo potrzebni i to dzis w Naszych rękach jest nagłośnienie całej sprawy i zwrócenie uwagi na ręce TSu, który robi wszystko, aby w klubie pojawiły się problemy.

Zamieszanie wokół wojny domowej w Wiśle Kraków trwa juz klika dni a nawet tygodni, gdzie w tym wszystkim jest TS? Gdzie jest prezes Wisłocki? Jaki plan ratowania klubu ma TS? Jakie plany na przyszłość ma TS? Gdzie jest sekcja piłkarska w oczach TSu? No właśnie, mam wrażenie ze TS nie ma żadnego planu, klub bez pomocy BKJ nie ma szans na funkcjonowanie. Ekipa ratunkowa jest traktowana podobnie jak Vanna Ly czy inni przebierańcy. Dzis ludzie, którzy przez rok czasu obrócili cale swoje życie o 180 stopni, by ratować Wisłę Kraków są sabotowani, hamowani. Brak szacunku jaki okazuje TS jest karygodny i niedopuszczalny.

Nie mam wątpliwość co do wiarygodności Panów BKJ, wiem że mają serce, możliwości i bardzo dobrze przygotowany plan na przyszłość dla klubu oraz całej sekcji piłkarskiej od najmłodszych do najstarszych. Udowodnili też że zawsze stają na wysokości zadania i grają w otwarte karty publicznie w przeciwieństwie do TS-u, który od lat nabiera wody w usta, gdy dzieje się źle i dba tylko o swoje interesy.

Uważam ze jako kibice, jako fanatycy klubu powinniśmy otrzymać obszerne wyjaśnienia od TS-u, uważam że powinniśmy zrobić wszystko, aby sekcja piłkarska trafiła w ręce odpowiednich ludzi, jakimi są bezwatpienia panowie BKJ. Jesteśmy im to winni i powinniśmy pokazać Naszą siłę, już dziś musimy pokazać Nasza Solidarność z ludźmi, którzy oddali klubowi całe serce i pasję! Dziś pokażmy gdzie i z kim jesteśmy w klubie, jutro pokażemy gdzie jesteśmy i jaka sile mamy w mieście! Tylko Wisła ! 💪

Autor: Sławomir Ciepal

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments