TRANSFER MŁODZIEŻOWCA CORAZ BLIŻEJ!

You are currently viewing TRANSFER MŁODZIEŻOWCA CORAZ BLIŻEJ!
fot. Przegląd Sportowy

Kilka dni temu Przegląd Sportowy poinformował o zainteresowaniu Wisły Kraków, Mateuszem Młyńskim. Coraz więcej wskazuje na to, że młodzieżowiec Arki Gdynia przeniesie się pod Wawel na zasadzie transferu definitywnego.

MŁYŃSKI NIE BĘDZIE JUŻ ZAWODNIKIEM ARKI.

Prezes Gdyńskiej drużyny – Michał Kołakowski w rozmowie z arkowcy.pl, powiedział kilka słów o przyszłości Młyńskiego: „Niestety czas na zarabianie na transferze Mateusza był wcześniej. Gdy do końca kontraktu jest rok czy pół, to pozycja negocjacyjna klubu jest słaba. (…) Myślę, że Mateusza w żółto-niebieskich barwach już nie zobaczymy.” Przypominamy, iż kontrakt Młyńskiego z Arką wygasa 30 czerwca. Z tego powodu wychowanek Huraganu Przodkowo od 1.01 może swobodnie negocjować umowę z potencjalnym pracodawcą.

MŁYŃSKI WZBUDZAŁ ZAINTERESOWANIE LATEM.

Podczas letniego okna transferowego włodarze Wisły próbowali ściągnąć 20-latka, lecz bezskutecznie. Zawodnikiem swego czasu interesowało się KGHM Zagłębie Lubin, aczkolwiek do Lubina trafił inny młodzieżowiec – Adam Ratajczyk.  W trakcie rundy jesiennej skrzydłowy Arki rozegrał 15 spotkań w Fortuna I Lidze. W tym czasie strzelił jedną bramkę i zanotował trzy asysty. W poprzednich sezonach, gdy Arka występowała w Ekstraklasie, Młyński zaliczył łącznie 39 spotkań w których zdobył 3 bramki i zanotował 5 asyst. Młyński jest również młodzieżowym reprezentantem Polski. W kadrze U-19 prowadzonej przez Jacka Magierę rozegrał trzy spotkania.

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments