Pozytywne informacje po kolejnej porażce.

You are currently viewing Pozytywne informacje po kolejnej porażce.

Ciężkie czasy w Krakowie. Sytuacja robi się coraz bardziej beznadziejna. Kibice mieli nadzieję na dobrą grę, na choćby jeden punkt w meczu ze Śląskiem. Niestety, ale nie udało się zdobyć choćby punktu.

Zespół Wisły Kraków poniósł ósmą porażkę pod rząd. Jest to rekord dla naszego klubu. Gra naszego zespołu wyglądała ciut lepiej, niestety po objęciu prowadzenia, po wykorzystanym rzucie karnym przez Jakuba Błaszczykowskiego, zespół nasz stracił dwie bramki i przegrał mecz 2:1.

Po tym meczu kibice krakowskiej Wisły zaczęli się zastanawiać co dalej z klubem. Czy Wisła da radę wygrzebać się z dołka i wyjść z tej tragicznej sytuacji. Zaraz po końcowym gwizdku podane zostały pozytywne sygnały, które mogą poprawić sytuację klubu.

SPONSORZY

Po przegranym meczu Wisły ze Śląskiem, ptaszki na Twitterze zaczęły ćwierkać.

Krzysiek Kiewicz podał informację, jakoby firma Mosty Nowak miała trafić jako sponsor na koszulki zawodników krakowskiej Wisły, a firma Dasta Invest zostać sponsorem klubu

Co do firmy Dasta Invest, inny użytkownik Twittera – @__Kocur_1906 potwierdził te informacje podane przez Krzyśka Kiewicza.

Podczas dzisiejszej rozmowy telefonicznej Wiceprezes Dasta Invest /mój kolega /potwierdził mi, że zostają sponsorem Wisły Kraków. Informacja zostanie potwierdzona przez klub w najbliższych dniach. Dasta Invest, to liczący się deweloper z Krakowa.”

Więcej informacji na ten temat zostanie podanych przez władze klubu z Krakowa w ciągu najbliższych kilku dni.

TRANSFERY

Po dzisiejszym meczu wszyscy kibice zastanawiają się, czy klubowi uda się ściągnąć zawodników, którzy pomogą Wiśle w dobrej grze na wiosnę, dzięki której klub utrzyma się w lidze.

Pozytywne informacje podał prezes krakowskiego klubu Piotr Obidziński.

Mogę tylko powiedzieć, ze mocno pracujemy nad wzmocnieniami. Zbudowaliśmy od zera własną bazę danych i ocen oraz mamy ludzi pracujących nad poszczególnymi tematami. Przypomnę też, ze budżet sportowy dopięliśmy dopiero w połowie poprzedniego okna. I świadomie zostawiliśmy cześć.

Również Krzysiek Kiewicz napisał coś o transferach. Co więcej, podaj informacje o jednym transferze.

1 transfer prawie dopięty, na pewno wzmocnienie, inne są grane, nie wierzę, że 'na boisku’ spadniemy, bo poziom sportowy będzie podniesiony. Dograjmy to co poza boiskiem jak najszybciej a będzie dobrze. Tyle dobrego mam do dodania w tych smutnych jak.. czasach.

Czekamy na rozwój sytuacji.

Źródło: Twitter
Piotr Obidziński ( @piotr_obi
Krzysiek Kiewicz ( @KiewiczKrz )
@__K0CUR_1906

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments