Nowy sponsor Wisły Kraków !

You are currently viewing Nowy sponsor Wisły Kraków !

Biała Gwiazda z mocnym wsparciem! Firma Nowak-Mosty, która wspiera krakowski klub od początku trwającego sezonu, została oficjalnym Sponsorem Wisły Kraków, a jej logo pojawi się na rękawkach wiślackich koszulek. Dziękujemy za zaufanie!

Zgodnie ze swoją dewizą „Budujemy mosty – skracamy dystans”, dotychczasowy Partner klubu z Reymonta uczynił kolejny krok w celu zacieśnienia współpracy i już od najbliższego spotkania z Lechią Gdańsk jego logo pojawi się na rękawkach koszulek zawodników Wisły Kraków.

Kontrakt podpisany został na trzynaście miesięcy. Umowa jednak może zostać zerwana, jeśli z klubu odejdzie Jakub Błaszczykowski. Nowy sponsor zastrzegł w umowie, że Jakub Błaszczykowski musi być w jakikolwiek sposób związany w klubem (nie musi być współwłaścicielem).

Umowa nieoficjalnie opiewa na kwotę około milion złotych rocznie. Jest to dobra kwota jeśli chodzi o reklamę na koszulkach. Dzięki tej umowie nowy sponsor Wisły znalazł się na drugim miejscu wśród największych sponsorów Białej Gwiazdy, po LV Bet, a przed Socios Wisła.

Źródło : wisła.krakow.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments