Lubomir Tupta zostanie zawodnikiem Wisły?

You are currently viewing Lubomir Tupta zostanie zawodnikiem Wisły?

Coraz więcej wskazuje na to, że nowym zawodnikiem w naszym zespole zostanie 21. letni zawodnik ze Słowacji, Lubomir Tupta, grający w klubie Hellas Verona (Włochy).

Nasz zarząd w poszukiwaniach nowego gracza do ataku, udał się aż do Włoch. Został tam wypatrzony Lubomir Tupta, który zostanie do naszego klubu wypożyczony do końca sezonu. Nie wiemy czy zostanie zapisana w umowie klauzula wykupu.

Lubomir Tupta, jest reprezentantem Słowacji do lat 21. Gra w niej regularnie. W zespole Hellas Verona nie grał w tym sezonie, co było spowodowane kontuzją, która według portalu transfermarkt nie została wyleczona.

Użytkownik Twittera @juniorekkk podał informacje jakoby zawodnik miał bardzo słabe wyniki podczas badań.

Lubomir Tupta wypadł słabo na wynikach kondycyjnych. Próba wysiłkowa na bardzo niskim poziomie. Potrzebuje ostrego wycisku podczas przygotowań, żeby coś z tego było

Oficjalnie transfer nie został potwierdzony, ale zostanie to wkrótce ogłoszone przez nasz klub. Według Włochów, transfer powinien być sfinalizowany wciągu paru godzin.

Miejmy nadzieję, że spełni nasze oczekiwania, chyba że władze mają innego napastnika na oku, a Tupta będzie tylko uzupełnieniem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments