Loord Wiślakiem!

You are currently viewing Loord Wiślakiem!

Wisła All In! Games Kraków CS:GO ma nowego szkoleniowca!

Z powodu epidemii koronawirusa wszystkie rozgrywki zamarły, lecz te w internecie trwają dalej. Nasza drużyna e-sportowa wczoraj ogłosiła, że pozyskała na stanowisko trenera drużyny Wisła All In! Games Kraków w CS:GO Mariusza „Loorda” Cybulskiego.

Warto przybliżyć po krótce jego sylwetkę. Jest to 33-letni gracz z bardzo dużym doświadczeniem w CS:GO. Był trenerem Aristocracy, Lounge Gaming i Team Kinguin. Wcześniej grał również w ESC Gaming oraz MeetYourMakers. Pod jego wodzą Aristocracy wygrało wiosenny sezon ESL Mistrzostw Polski, gdzie w finale pokonało Virtus.pro 2:0. Teraz czeka na niego o wiele trudniejsze zadanie, niż w poprzednich ekipach, gdzie drużyna była już zbudowana do rozgrywek. W Wiśle musi sam przygotować ekipę, od podstaw. Jak sam mówi, to głównie skłoniło go do objęcia właśnie tej roli. W drużynie Grzegorza „SZPERO” Dziamałka ostatnio doszło do przetestowań. Z ekipy odeszli Kacper „kaper” Słoma, Piór „morelz” Taterka oraz Grzegorz „jedqr” Jędras. Ekipa e-sportowa w CS:GO trochę posypała i dlatego właśnie ściągnięto tak doświadczonego gracza i trenera, jakim jest Cybulski. Mamy nadzieję, że ta zmiana sprawi, iż będziemy mogli rywalizować z najlepszymi ekipami w kraju i awansować do TOP30 HLTV.

Obecny skład CS:GO Wisła All In! Games Kraków składa się z : Grzegorza „SZPERO” Dziamałka, Wiktora „mynio” Kruka oraz wcześniej wspomnianego Mariusza „Loorda” Cybulskiego.

Życzymy wielu sukcesów!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments